GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 16229055
nr 1622 9055
Uppläggningsfat
+ såsskål, tidigt 1900-tal, Göteborg, Rörstrand, porslin. Längd: 20-52 cm
Kondition: krackeleringar, missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:41:41
100 kr
150 kr
Rörstrand