GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 16229055

nr 1622 9055

Uppläggningsfat

+ såsskål, tidigt 1900-tal, Göteborg, Rörstrand, porslin. Längd: 20-52 cm

Kondition: krackeleringar, missfärgningar

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:41:41

Rörstrand